
УВ(SPC)-3620 Ремінь Stomil Plus (Польща)
2 255,64 ₴
- Під замовлення
- Код: SPC/E-3620
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УВ-3620 (SPC/E-3620) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УВ(SPC).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3650 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3620 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3537 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1819305; CASE INTL., HARVESTER: 20476402; FORTSCHRITT: 424004425; 4032806935; 4240044254 |
| Позначення виробника | SPC/E-3620 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 255,64 ₴






