Ремінь УВ-3750 (SPC/E-3750) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УВ(SPC).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3780 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3667 мм |
| Позначення виробника | SPC/E-3750 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 335,68 ₴







