
УВ(SPC)-4750 Ремінь Stomil Plus (Польща)
2 957,82 ₴
- Під замовлення
- Код: SPC/E-4750
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УВ-4750 (SPC/E-4750) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УВ(SPC).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4780 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4667 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2619389; BISO: 9351.0138.00; 9351013800; MASSEY FERGUSON: S0615189; REKORD/AGRAM: 53001518; SAMPO ROSENLEW: 615189 |
| Позначення виробника | SPC/E-4750 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 957,82 ₴






