
УВ(SPC)-6700 6201260 Ремінь Stomil Plus (Польща)
4 169,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPC/E-6700
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УВ-6700 (SPC/E-6700) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УВ(SPC).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6730 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6617 мм |
| Позначення виробника | SPC/E-6700 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169,28 ₴






