
Z(0)-2240 Ремінь Stomil Plus (Польща)
364,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z/E-2240
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Z(0)-2240 (Z/E-2240) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Z(0).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2256 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2216 мм |
| Позначення виробника | Z/E-2240 |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 364,20 ₴




