
2НВ(2HB BP)-1670 51101171670/51102171670/917533.0/1223167 Ремінь Endura (Індія) Kevlar
1 493,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00030364
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1395
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1670 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1618 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1223167; BIZON: 51101171670; 51102171670; CLAAS: 917533.0; KRONE: 9215251; 9215550; 921525.1; 921555.0; NEW HOLLAND: 700053103; ROSTELMACH: 6201493 |
| Позначення виробника | 2BBP-1670 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 493,22 ₴

