
2НВ(2HB BP)-1825 644015.1/51652171820/AXE33760/1423179 Ремень Endura (Индия)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: Ш00122416
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
1477
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1825 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1773 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1423179; BIZON: 51652171820; CLAAS: 644015.0; 644015.1; JENZ: 303015903; 303018212; JOHN DEERE: AXE33760; MENGELE: 98039373; 98-039373 |
| Позначення виробника | 2BBP-1825 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

