
2НВ(2HB BP)-2630 D41979100/41979100/0619081/0123239 Ремень Endura (Индия)
941,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122424
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
2187
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2630 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2578 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0123239 EE-TECH; DRONNINGBORG: 41979100; D41979100; SAMPO ROSENLEW: 619081 |
| Позначення виробника | 2BBP-2630 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941,34 ₴

