
2НВ(2HB BP)-5500 84076421/31301147/667253.0/0323453 Ремень Endura (Индия)
1 968,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122442
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
3569
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.52 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5448 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0323453; CASE INTL., HARVESTER: 31301147; CLAAS: 667253.0; NEW HOLLAND: 84076421 |
| Позначення виробника | 2BBP-5500 |
| Ширина ременя | 35.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968,12 ₴

