
2НС(2HC BP)-4780 H156541/Z62552/H201851/0227408 Ремень Endura (Индия)
2 829,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122503
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4306
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.92 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4780 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4712 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0227408; JOHN DEERE: H201851; H156541; Z62552 |
| Позначення виробника | 2CBP-4780 |
| Ширина ременя | 48.4 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 829,66 ₴

