
3НВ(3HB BP)-3750 1330499C1/344311320/667254.0/101616640 Ремень Endura (Индия)
1 933,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00045111
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6049
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3698 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Позначення виробника | 3BBP-3750 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 933,98 ₴

