6755
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.38 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 4780 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4712 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Позначення виробника | 3CBP-4780 |
| Ширина ременя | 73.8 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 245 ₴


