
4НВ(4HB BP)-2300 84817623/4558657/944003367/1425218 Ремень Endura (Индия)
1 754,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122474
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7301
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2300 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2248 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425218; CLAAS: 629142.0; MASSEY FERGUSON: 526155; 71390120; 71390210; 71418976; NEW HOLLAND: 455865; 434045; 4558657; 80434045; 80455865; 84817623; 944003367 |
| Позначення виробника | 4BBP-2300 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 754,46 ₴

