
4НВ(4HB BP)-2790 644404.1/644404.0/84438011/1425254 Ремень Endura (Индия)
1 996,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122477
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
7540
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2790 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2738 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425254; CLAAS: 644404.0; 644404.1; JENZ: 303018208; KRONE: 2279251; 227925.1; NEW HOLLAND: 84438011 |
| Позначення виробника | 4BBP-2790 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 996,26 ₴

