
5НВ(5HB BP)-1920 84072772/661366.1/1825189 Ремень Endura (Индия)
1 717,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122485
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8497
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1920 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1868 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1825189; CLAAS: 661366.1; NEW HOLLAND: 84072772 |
| Позначення виробника | 5BBP-1920 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 717,50 ₴

