
6НВ(6HB BP)-3600 6201249/2649360 Ремень Endura (Индия)
3 748,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021184
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
9014
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.56 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3548 мм |
| Кількість ручів | 6 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 2649360; ROSTELMACH: 6201249 |
| Позначення виробника | 6BBP-3600 |
| Ширина ременя | 112 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 748,68 ₴

