
В(Б)-4055(B 4055) Ремень Endura (Индия)
449,22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00119164
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13845
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4081 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4055 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4011 мм |
| Позначення виробника | B-4055 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449,22 ₴

