
В(Б)-4250(B 4250) Ремінь Endura (Індія)
468,36 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021278
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13897
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4206 мм |
| Позначення виробника | B-4250 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,36 ₴

