
В(Б)-4430(B 4430) Ремінь Endura (Індія)
487,08 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122300
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13936
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4456 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4430 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4386 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0201333; JOHN DEERE: Z60135; Z30920; MASSEY FERGUSON: 71364514; 71316263; 71316263V; 922921M1; NEW HOLLAND: 753643 |
| Позначення виробника | B-4430 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487,08 ₴

