16784
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4386 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4296 мм |
| Позначення виробника | C-4350 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840,66 ₴


