17218
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5416 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5380 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5326 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0102406; MASSEY FERGUSON: 71388712; 103320M1; 833860M1; S0615150; SAMPO ROSENLEW: 615150 |
| Позначення виробника | C-5380 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 903,06 ₴


