17342
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 5866 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 5830 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5776 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2802439; ROSTELMACH: 6201017 |
| Позначення виробника | C-5830 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128,12 ₴


