
УВ(SPC)-2650 4254138824/9911861846/939297.0/1319233 Ремень Endura (Индия)
590,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00021354
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22379
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2680 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2567 мм |
| Позначення виробника | SPC-2650 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,28 ₴

