
УВ(SPC)-3550 6201297/061306.0 Ремінь Endura (Індія)
858,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00030345
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22522
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3580 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3550 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3467 мм |
| Позначення виробника | SPC-3550 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858,54 ₴

