
УВ(SPC)-4400 4250129730 Ремень Endura (Индия)
1 016,70 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00105740
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22608
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4430 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4400 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4317 мм |
| Позначення виробника | SPC-4400 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 016,70 ₴

