22643
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4780 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4667 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2619389; BISO: 9351.0138.00; 9351013800; MASSEY FERGUSON: S0615189; REKORD/AGRAM: 53001518; SAMPO ROSENLEW: 615189 |
| Позначення виробника | SPC-4750 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241,52 ₴


