
11х10(SPA)-1120 Ремень Rubena (Чехия)
263,28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: SPA (11х10)- 1120cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
20535
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1138 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1075 мм |
| Позначення виробника | SPA (11х10)- 1120cz |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,28 ₴

