
11х10(SPA)-1600 Ремінь Rubena (Чехія)
370,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: SPA (11х10)- 1600cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
20924
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1618 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1555 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2600124; CLAAS: 661245.0; DEUTZ-FAHR: 4438414; 0443 8414; MASSEY FERGUSON: 3021313M3; 274339M91; 842382M1; 843008M1 |
| Позначення виробника | SPA (11х10)- 1600cz |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,92 ₴

