11757
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 9 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 818 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 755 мм |
| Позначення виробника | АVX-13- 800cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286,80 ₴


