
45х20(HL)-3350 80354115/757100/06241130/0812275 Ремень Rubena (Чехия)
4 024,14 ₴
- В наявності
- Код: HL 45х20 3350cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
19635
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3391 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3271 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0812275; DEUTZ-FAHR: 6241130; 1111630017300; 0624 1130; 1-1116-300-173.00; NEW HOLLAND: 314115; 330198; 354115; 757100; 80354115 |
| Позначення виробника | HL 45х20 3350cz |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 024,14 ₴

