
4НВ(4HB BP)-3612 6201341/80825117/84045402/1225316 Ремінь Rubena (Чехія)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: НВ4- 3612cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
7806
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3612 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3560 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1225316; BIZON: 825117; NEW HOLLAND: 80825117; 84045402; ROSTELMACH: 6201341 |
| Позначення виробника | НВ4- 3612cz |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

