20123
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3718 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3670 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3583 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0713301; CASE INTL., HARVESTER: 3167189R1; FORTSCHRITT: 203550660 |
| Позначення виробника | HM 50х22 3670cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 101,98 ₴


