
50х22(HM)-3950 71399505/440780/80440780/0313321 Ремень Rubena (Чехия)
5 823,78 ₴
- В наявності
- Код: HM 50х22 3950cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
20172
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3998 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3950 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3863 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0313321; MASSEY FERGUSON: 71399505; NEW HOLLAND: 440780; 80440780 |
| Позначення виробника | HM 50х22 3950cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 823,78 ₴

