8946
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 2.18 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 24 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2600 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2899383; FORTSCHRITT: 68x24–2600; ROSTELMACH: 6201246 |
| Позначення виробника | комб. 68*24-2600Lp |
| Ширина ременя | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


