11552
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.078 кг |
| Вид ременя | Клиновий класичний (зубчастий) |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1748 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1735 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1697 мм |
| Позначення виробника | АVX-10- 1735cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


