25036
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1296 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1280 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1256 мм |
| Позначення виробника | Z - 1280cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175,50 ₴


