
А-1250(A 1250) Ремень Rubena (Чехия)
222,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: А - 1250cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10271
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1270 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1220 мм |
| Позначення виробника | А - 1250cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,30 ₴

