11124
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3550 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3530 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3500 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400264; CLAAS: 837546.0; JOHN DEERE: CQ61084; CQ72707; DG10067; H143869; H133576; NEW HOLLAND: 439495; 80439495; 87374615 |
| Позначення виробника | А - 3530cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 621,36 ₴


