
В(Б)-1500(B 1500) Ремінь Rubena (Чехія)
363,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: В(Б)- 1500cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12235
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1526 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1456 мм |
| Позначення виробника | В(Б)- 1500cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 363,96 ₴

