
В(Б)-1920(B 1920) Ремінь Rubena (Чехія)
468,06 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: В(Б)- 1920cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
12582
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1946 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1920 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1876 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2001146; CLAAS: 934301.0; DEUTZ-FAHR: 1145625; 0114 5625; DRONNINGBORG: 41929200; D41929200; LAVERDA: 34043266; 34043270; 430433266; MASSEY FERGUSON: 104486; NEW HOLLAND: 856732; POTTINGER: 4600000026; SAMPO ROSENLEW: 614132 |
| Позначення виробника | В(Б)- 1920cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 468,06 ₴

