13070
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2626 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2556 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401194; CASE INTL., HARVESTER: 84452979; CLAAS: 667798.0; 667798.1; DEUTZ-FAHR: 1145214; 6256381; 1210710011600; 0114 5214; 0625 6381; 1-2107-100-116.00; MASSEY FERGUSON: 303834; 527976; NEW HOLLAND: 263765; 263766; 84452723 |
| Позначення виробника | В(Б)- 2600cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,20 ₴


