13734
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3726 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3656 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401275; JOHN DEERE: H26858; MASSEY FERGUSON: 71301859; 7130 1859V; W895806L; NEW HOLLAND: 8651707; 86517907A |
| Позначення виробника | В(Б)- 3700cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899,82 ₴


