13804
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3966 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3940 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3896 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101298; CLAAS: 070310.1; MACDON: 9520; NEW HOLLAND: 394426; 80394426 |
| Позначення виробника | В(Б)- 3940cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960,66 ₴


