13895
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4206 мм |
| Позначення виробника | В(Б)- 4250cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034,40 ₴


