
В(Б)-925(B 925) Ремень Rubena (Чехия)
256,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: В(Б)- 925cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
14417
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 951 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 925 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 881 мм |
| Позначення виробника | В(Б)- 925cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,26 ₴

