15199
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2276 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2186 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0202172; BIZON: 5056759; 5056/759; CASE INTL., HARVESTER: 1253324C2; CLAAS: 667684.0; NF006116; JOHN DEERE: SA01801; MASSEY FERGUSON: 545654M1; 406888M1; 834190M1; 832869M1; 789966M1; S0615121; SAMPO ROSENLEW: 615121 |
| Позначення виробника | С(В) - 2240cz |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 851,88 ₴


