
УБ(SPB)-1250 Ремінь Rubena (Чехія)
407,22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: SPВ - 1250cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1272 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1190 мм |
| Позначення виробника | SPВ - 1250cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407,22 ₴

