21644
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1850 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1828 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1768 мм |
| Позначення виробника | SPВ - 1828cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 594,42 ₴


