21668
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1922 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1840 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0143222; DRONNINGBORG: 41990019; D41990019 |
| Позначення виробника | SPВ - 1900cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616,68 ₴


