21702
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2022 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2000 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1940 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2787313; CASE INTL., HARVESTER: 4260700015; CLAAS: 103037.0; KUHN: 83101656 |
| Позначення виробника | SPВ - 2000cz |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647,10 ₴


